O GLORIOSA VIRGINUM – zapowiedź

Wybitna muzyka zmarłego w tym roku Krzysztofa Pendereckiego, genialne zdjęcia Łukasza Nyksa w reżyserii Małgorzaty Frymus oraz spiritus movens całego wydarzenia – Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT pod dyrekcją Szymona Wyrzykowskiego. Ten ogromny szczeciński potencjał artystyczny połączyła chęć upamiętnienia dramatycznych wydarzeń Grudnia 70. Przy wsparciu Miasta Szczecin powstała unikatowa produkcja – poruszający wideoklip zrealizowany w naznaczonych historią przestrzeniach miasta.

Jest to dla nas bardzo wyjątkowa produkcja, bo nagrana w domach, podczas pandemii COVID-19.

Premiera wideoklipu: 15 grudnia 2020 r. o godz. 12.00 na Facebook i Youtube.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania na:

www.youtube.com/SzczecinCHAPS

www.facebook.pl/chapspl
Specjalne podziękowania dla
Szczecińskiego Parku Przemysłowego Sp.… czytaj więcej

Zapowiedź Wideoklipu „O gloriosa virginum” Krzysztofa Pendereckiego

O GLORIOSA VIRGINUM – zapowiedź

Premiera wideoklipu: 15 grudnia 2020 r. o godz. 12.00 na Facebook i Youtube.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania na:

www.youtube.com/SzczecinCHAPS

www.facebook.pl/chapspl

Specjalne podziękowania dla
Szczecińskiego Parku Przemysłowego Sp. z o.o.

Wykonawca
Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Dyrygent
Szymon Wyrzykowski