XXXIX Misterium Kolędowe

W ostatnią sobotę stycznia (27.01.2024 r.) w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odbędzie się wielki koncert kolęd w wykonaniu wybitnych szczecińskich artystów. W koncercie weźmie udział ponad 100 muzyków, w tym dwa chóry Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego.

Partie solowe zaśpiewa znakomita wokalistka jazzowa – Jola Szczepaniak, a recytacje wykona aktor Teatru Współczesnego – Przemysław Walich.

Kierownictwo muzyczne: Szymon Wyrzykowski.

ORGANIZATOR:

Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie

PARTNERZY:

Miasto Szczecin

WSPÓŁPRACA:

Bazylika Archikatedralna pw. św. Jakuba Apostoła

Elwira Lipko Design

Sobota,  27 stycznia o godz. 19:30.

Zapraszamy!

… czytaj więcej

XXXIX Misterium Kolędowe CHAPS – 27.01.2024 r. – Katedra

XXXIX Misterium Kolędowe

Kierownictwo muzyczne: Szymon Wyrzykowski.

ORGANIZATOR:

Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie

PARTNERZY:

Miasto Szczecin

WSPÓŁPRACA:

Bazylika Archikatedralna pw. św. Jakuba Apostoła

Elwira Lipko Design

Sobota,  27 stycznia o godz. 19:30.

Zapraszamy!